Reference

 
Naše společnost úzce spolupracuje s ...
 
 
 

Fresh AQUA - partner Golden Tour 2008

 
 
 
 
 
Od 1.1. 2008se naše společnost stala partnerem ( odkaz ) největší fotbalové halové ligy firm na území ČR a ve střední Evropě - Golden Tour 2008. Tato liga má velkou popularitu - hraje se v Praze ( 1.-5. liga), Brně a Bratislavě. Více o Golden Tour naleznete zde .
 
 
 
 
 
 

Spolupráce s Wellness Clubem

 
 
 
 
 
Partnersky spolupracujeme v oblasti moderního a zdravého životního stylu se společností WELLNESS CLUB od r. 2004.
 
 
 
 
 
 
 
 

Spolupráce s programovou agenturou B.T.S. Production s.r.o.

 
 
 
 
 
Zajišťujeme pitný režim pro akce organizované programovou společností B.T.S. Production s.r.o. mezi jejíž klienty patří mimo jiné CITIBANK, IKEA, JANNSEN-CILAG, CARREFOUR, AVON COSMETICS, MAKRO ČR, OBI ČR, OCE ČR, SHELL, SPAR, BUDERUS a další...
 
 
 
 
 
 

Spolupráce s modelingovou agenturou Narimodels

 
 
 
 
 
Modelingová agentura Narimodels pořádá módní, společenské a prezentační akce. Kromě toho realizuje i svoje soutěže pro nové modelky a manekýny a to hned ve dvou věkových kategorií. Kategorii 13-16 let je určena soutěž Modeling juniorů a věkové kategorii 18 - 27 let, pak soutěž Tvář roku ČR. Společnost PIAQUA zajištujě formou sponzoringu pitný režim pro tyto akce.
 
 
 
 
 
 
 
 

Podpora sportu - SC Radotín o.s.

 
 
 
 
 
Podpora sportu je nedílnou součástí našich finančních aktivit. Bez finanční náhrady poskytujeme pitný režim Sportovnímu Centru Radotín o.s. Tento sportovní klub sdružuje 419 členů v oddílech kopané, atletiky a kuželek.
 
 
 
 
 
 

Spolupráce s agenturou PARK 2002

 
 
 
 
 
Naše společnost úzce spolupracuje s agenturu PARK 2002, která zabezpečuje kulturní akce převážně pro mládež.