FRESH AQUA

 
Nabízíme Vám pravidelný přísun kvalitní přírodní neperlivé balené pitné vody a řadu služeb, které jsou pro provozování systému watercoolerů (výdejníků vody) nezbytné.

Přírodní neperlivá balená pitná voda je pod dohledem laboratoře AQUATEST a.s. - akreditovaná Českým institutem pro akraditaci, o.p.s. pod číslem 1243.
 
 
 
 

přírodní neberlivá pitná voda

 
Přírodní neperlivá balená pitná voda FRESH AQUA je tou nejvhodnější vodou k plnému pitnému režimu. Je slabě mineralizovaná, takže nezanáší tělo anorganickými minerály, její pH je vyvážené a tím udržuje v těle slabě alkalické prostředí - což podporuje a urychluje odstraňování chemických zplodin a nečistot z těla. Toto je hlavní a nezastupitelná úloha vody pro udržení zdraví člověka.

Po bakteriologické stránce voda FRESH AQUA vysoce převyšuje požadavky platné legislativy v České republice na pramenité vody.

Společnost PIAQUA s.r.o. - výrobce a distributor balené vody FRESH AQUA - disponuje vysoce stabilním zdrojem kvalitní přírodní neperlivé pitné vody, který je sledován nepřetržitě od r. 1946. Tato voda má velmi nízkou tzv. "úživnost", což znamená, že po nasazení na watercooler dochází k minimálnímu množení bakterií.

Přírodní neperlivá balená pitná voda FRESH AQUA je nejvhodnější vodou pro naprosto nezátěžový pitný režim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stáčírna vody FRESH AQUA

 

Rozbory vody FRESH AQUA